Garantijos

Garantijos

Pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame, kad jeigu Jums netiko nusipirkta kokybiška prekė ar realybėje prekė atrodo ne taip patraukliai kaip nuotraukoje, be ilgų procedūrų mes pakeisime netikusią prekę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos. Tiesiog informuokite mus.

Prekių kokybės garantija

Tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl visoms prekėms taikome net 24 mėn. kokybės garantiją. Jei liksite nepatenkinti nusipirktos prekės kokybe - tiesiog informuokite mus. Jei nusipirkta prekė pasirodys nekokybiška - garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime Jūsų prekę kokybiška.

Aptarnavimo garantija

Turite klausimų? Garantuojame, kad galite paskambinti ir užduoti mums klausimus darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00 valandos. Tuo atveju jei telefono linija užimta ar Jums nepavyksta prisiskambinti – patogų sau pokalbiui laiką nurodykite SMS žinutėje ar el. paštu, tuomet Jums perskambinsime mes.

Duomenų saugumo garantija

Garantuojame, kad saugome Jūsų privatumą, todėl Jūsų asmeninė informacija nebus perduota trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kuomet informacijos perdavimas yra būtinas ar privalomas, kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai. Pažymime, kad mes nekaupiame Jūsų prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų.