Grąžinimas

Mes laimingi – kuomet Jūs laimingi! Taigi, tuo atveju jei prekė Jums netiko ir norėtumėte ją grąžint, parengėme nesudėtingą ir paprastą prekių grąžinimo tvarką:

1. Nutarus grąžinti prekę, prašome užpildyti apačioje esančią, pranešimo apie prekės grąžinimą formą. Jūsų patogumui, pildant šią formą, turėsite žinoti tik išrašytos sąskaitos arba užsakymo numerį.

2. Užpildžius šią formą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu bus išsiųstas patvirtinimas apie Jūsų pranešimo gavimą.

3. Tuomet, viskas ką Jums reikės padaryti, tai palaukti mūsų atsiųsto kurjerio ir perduoti jam grąžinamą prekę. Tiesa, jeigu adresas, kuriuo turėtų atvykti mūsų kurjeris, nesutampa su prekės gavimo adresu jūsų užsakyme, būtume dėkingi, kad iškarto apie tai praneštumėte.

Informuojame, kad tuo atveju, jeigu Jums netiko nusipirktos kokybiškos prekės dydis, spalva, modelis ar realybėje prekė atrodo ne taip patraukliai kaip nuotraukoje, per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos, Jūs galite prekę grąžinti. Mes įsipareigojame per 5 darbo dienas, nuo prekės gavimo dienos, pakeisti prekę arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Prekės siuntimo išlaidas apmokate Jūs.

Informuojame, kad tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama prekės kokybė, mes įsipareigojame per 5 darbo dienas, nuo prekės gavimo dienos, savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Šiuo atveju prekės siuntimo išlaidas apmokėsime mes.

Grąžinant prekes, labai prašome prekę grąžinti originalioje ir tvarkingoje pakuotėje bei tos pačios komplektacijos, kokios ją gavote.

Prekės grąžinimo forma: