Klijuojamas modelis Povandeninis laivas Type XXIII-TYPE XXIII-1Klijuojamas modelis Povandeninis laivas Type XXIII-TYPE XXIII-2Klijuojamas modelis Povandeninis laivas Type XXIII-TYPE XXIII-3Klijuojamas modelis Povandeninis laivas Type XXIII-TYPE XXIII-4

Klijuojamas modelis Povandeninis laivas "Type XXIII"

25.00

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

Vokiečių XXIII klasės povandeninis laivas, buvo vienas moderniausių povandeninių laivų, sukurtų Antrojo pasaulinio karo metais. Statant šį laivą, pirmą kurtą buvo panaudoti principai, kuriais remiantis statomi šiandieniniai povandeniniai laivai. Šis povandeninis laivas buvo kuriamas kaip nedidelis, galintis patruliuoti sekliuose vandenyse tarp Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos, Viduržemio bei Juodojoje jūrose, laivas. XXIII klasės povandeniai laivai buvo kuriami su tikslu kuo daugiau laiko išbūti po vandeniu.

Kadangi laivas buvo nedidelis, jo įgulą sudarydavo 14 žmonių personalas. Pradėtas projektuoti 1942, o statyti 1943 metais, pirmasis laivas į vandenį buvo nuleistas 1944 metais. Laivui esant po vandeniu, jį varydavo du elektriniai varikliai, kurie koviniame rėžime, bendrai galėjo pasiekti 572 arklio galias. Laivui išnirus į paviršių, įsijungdavo 6 cylindrų ir 575 arklio galių dyzelinis variklis.

Ių viso buvo planuota pagaminti 280 šių laivų vienetus, tačiau buvo spėta pagaminti tik 61 laivą. Vokiečių XXIII klasės povandeniniai laivai veikė iki pat Antrojo pasaulinio karo pabaigos, per kurį buvo prarasti tik 7 laivai. Nepaisant to, po karo sveiki išliko tik 3 šių povandeinių laivų modeliai. Likusieji laivai buvo specialiai nuskandinti Sąjungininkų arba juos nuskandino pačios laivų įgulos.

Mastelis 1:144.

Pakuotės matmenys: ilgis - 31 cm, aukštis - 18 cm, storis - 4,5 cm.

Dėmesio! Dažų ir klijų rinkinyje nėra.

Dėmesio! Rinkinyje yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!