"7 Wonders" stalo žaidimas (EN)

39.95

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„7 Wonders” – tai kortų stalo žaidimas, pelnęs daugybę apdovanojimų, tarp kurių ir 2011 „Spiel des Jahres“. Žaisdami „7 Wonders” stalo žaidimą, tapsite senovės miesto valdovais bei norėdami palikti pėdsaką istorijoje, rūpinsitės savo miesto augimu, karine galia, plėtosite kultūrą, mokslą ir prekybą. Visi jūsų žingsniai ves prie vienintelio tikslo – pastatyti statinį tokį didingą ir tokį išskirtinį, kad visi jį pamatę, vaidintų pasaulio stebuklu.

„7 Wonders” stalo žaidimo tikslas – surinkti kuo daugiau pergalės taškų. Pergalės taškus suteikia vystomas ir plėtojamas miestas bei statomas pasaulio stebuklas. Žaidimas suskirstytas į tris amžius, trunkančius po šešis ėjimus. Kiekvieno amžiaus pradžioje žaidėjams išdalijama po septynias kortas. Žaidėjai turi išsirinkti ir sužaisti tik vieną kortą, o likusias kortas perduoda gretimai sėdinčiam žaidėjui. Amžius baigiasi kiekvienam žaidėjui sužaidus po šešias kortas. Amžiui pasibaigus suvedami tarpiniai rezultatai ir palyginama žaidėjų karinė galia, už kurią skiriami papildomi taškai. Pasibaigus trečiajam amžiui susumuojami visi žaidėjų pelnyti taškai ir skelbiamas žaidimo nugalėtojas.

„7 Wonders” stalo žaidimo taisyklės yra labai paprastos ir nesunkiai išaiškinamos naujokui. Tačiau tai nereiškia, kad pats žaidimas yra paprastas ir lengvas. Tiesą sakant, po nesudėtingu žaidimo mechanizmu išorėje, žaidimo viduje slypi daugybė galimų taktinių sprendimų. Kadangi visos kortos keliauja ratu, žaidėjų sprendimams daug įtakos turi gretimai sėdinčių priešininkų veiksmai, todėl visi žaidėjai privalo nuolat stebėti, savo priešininkus. Taigi, šiame žaidime pravers ne tik gebėjimas numatyti kelis ėjimus į priekį, bet ir pastabumas bei gera atmintis.

„7 Wonders” – tai įdomus kortų žaidimas, kuriame strateginis mąstymas bei gebėjimas tinkamai panaudoti turimus resursus padės jums pastatyti vieną iš 7 pasaulio stebuklų!

Žaidėjų skaičius: 2-7 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 10 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 30 min.

Kalba: Anglų.

Pakuotės matmenys: ilgis - 28,5 cm, aukštis - 28,5 cm, storis - 7,5 cm.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!