Android: Netrunner stalo žaidimas (EN)-Android: Netrunner-1Android: Netrunner stalo žaidimas (EN)-Android: Netrunner-2Android: Netrunner stalo žaidimas (EN)-Android: Netrunner-3Android: Netrunner stalo žaidimas (EN)-Android: Netrunner-4

"Android: Netrunner" stalo žaidimas (EN)

39.99
€45.50

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Android: Netrunner“ stalo žaidimas nukelia mus į netolimą ateitį, kurioje didžiulės Mega Korporacijos, besinaudojančios savo nesenkančiais ištekliais ir galia, siekia kontroliuoti visą visuomenę ir negailestingai susidoroja su tais, kurie bando priešintis.

„Android: Netrunner“ – tai asimetrinis, kiberpanko žanro, dviem žaidėjams skirtas stalo žaidimas. Šiame žaidime jums reikės pasirinkti į kieno pusę stoti – Mega Koorporacijų ar bebaimių kiber Įsilaužėlių. Taigi, žaidžiant šį stalo žaidimą, vienas žaidėjas turės imtis įsilaužėlio, o kitas Koorporacijos vaidmens.

„Android: Netrunner“ stalo žaidimas yra žaidžiamas asimetriškai. Tai reiškia, kad kiekvienas žaidėjas už savo pasirinktą pusę, žaidimą turi žaisti skirtingai. Kiekviena pusė, norėdama pasiekti pergalę, turi taikyti skirtingas strategijas, daryti skirtingus ėjimus bei yra visiškos viena kitos priešingybės. Tačiau nepaisant didelių skirtumų ir prieštaravimų tarp žaidžiančių pusių, šis stalo žaidimas yra puikiai subalansuotas jom abiems.

„Android: Netrunner“ stalo žaidimas baigiasi kuomet kažkuri pusė pirma surenka 7 pergalės taškus arba kuomet Koorporacija arba Įsilaužėlis pritrūksta kortų.

Koorporacijos taškus renka kurdamos, apsaugodamos, vystydamos bei galiausiai atskleisdamos savo planus. Koorporacijų planai yra patalpinti serveriuose ir apsaugoti apsaugos programomis. Apsaugos programos gali būti aprūpintos pažangiausia įranga, kuri ne tik pajėgi susekti įsilaužėlį, bet ir rimtai pakenkti įsilaužėlio sveikatai ar net sunaikinti jo smegenis.

Įsilaužėliai pergalės taškus renka įsilauždami į serverius ir vogdami Koorporacijų informaciją. Žinoma tam, kad įsilaužimas būtų sėkmingas, Įsilaužėliai turi nusipirkti papildomos įrangos ir programų kurios silpnina serverių apsaugas ir suteikia Įsilaužėliui daugiau galimybių sėkmingai įvykdyti savo planus.

Šio stalo žaidimo asimetriškumas lemia tai, kad žaidėjams reikės praleisti daugiau laiko mokantis visų žaidimo subtilybių, nes reikia gerai žinoti tiek Koorporacijų, tiek Įsilaužėlių naudojamas strategijas ir galimybes.

Žaidėjų skaičius: 2 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 14 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 45 min.

Kalba: Anglų.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!