Biblios stalo žaidimas (EN)-Biblios-1Biblios stalo žaidimas (EN)-Biblios-2Biblios stalo žaidimas (EN)-Biblios-3Biblios stalo žaidimas (EN)-Biblios-4

"Biblios" stalo žaidimas (EN)

20.85
€23.85

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Biblios” – tai strateginis kortų stalo žaidimas, kuris nukels mus į gilius viduramžius. Jūs esate viduramžių vienuolyno vienuolis. Jums paskirta labai atsakinga užduotis – surinkti pačią vertingiausią, didžiausią ir įspūdingiausią šventų knygų biblioteką. Tačiau jūsų vienuolynas turi labai ribotus išteklius. Kadangi galite naudoti tik paaukotą auksą, kiekvieną pergamentą, knygą ar reikiamą resursą, turėsite stengtis nupirkti už kuo mažesnę kaina. Taip pat atsiminkite, kad savo misijoje turėsite ir konkurentų, kadangi ir kiti vienuolynai siekia surinkti tokias pat vertingas ir didingas šventų knygų bibliotekas.

„Biblios” stalo žaidimo tikslas – surinkti kuo daugiau pergalės taškų, o pergalės taškai yra skiriami už laimėtas žaidimo kategorijas. Teisingai, siekdami gauti pergalės taškų, jūs privalote turėti didžiausią pasisekimą vienoje iš 5 kategorijų (Švietėjai, Raštininkai, Rankraščiai, Pergamentai ir

Ištekliai). Žaidėjas, užvaldęs vieną iš šių kategorijų – susirenka kategorijos taškus.

Žaidimo pradžioje kiekviena kategorija yra verta 3 pergalės taškų. Žaidimo eigoje kategorijų vertės kinta. Vienos kategorijos gali tapti vertingesnėmis, o kitų kategorijų vertė gali ir nukristi. Žaidimo eiga suskirstyta į 2 etapus: Aukojimo etapas ir Aukciono etapas. Aukojimo etape žaidėjai gauna nemokamų kortų, o Aukciono etape, rengiamas aukcionas ir žaidėjai stengiasi reikiamas kortas nusipirkti.

„Biblios” stalo žaidimo taisyklės yra lengvai suprantamos ir išmokstamos, tačiau tam, kad pilnai suprasti šį stalo žaidimą ir galimas žaidimo strategijas, reikėtų keletą sykių žaidimą sužaisti. „Biblios” stalo žaidimą turėtų išbandyti visi stalo žaidimų mėgėjai.

Žaidėjų skaičius: 2-4 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 10 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 40 min.

Kalba: Anglų.

Pakuotės matmenys: ilgis - 14 cm, aukštis - 20 cm, storis - 4 cm.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!