"Codenames" stalo žaidimas (EN)

20.95

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Codenames“ – tai slaptas šnipų pasaulis. Skubėkite sukontaktuoti su savo slaptais agentais pirmieji. Bet būkite atsargūs! Kiekviename žingsnyje jūsų gali tykoti žudikas.

„Codenames“ stalo žaidimo tikslas – pirmiems sukontaktuoti su visais savo slaptais agentais. Žaidimo metu žaidėjai pasiskirsto į dvi komandas, kiekvienos iš kurių veiklą prižiūri šnipinėjimo meistrai. Atsitiktine tvarka yra išdėliojamos 25 šnipų slapyvardžių korteles. Tik du šnipinėjimo meistrai žino visų 25 agentų slaptąsias tapatybes, o jų komandų nariai, agentus žino tik pagal jų slapyvardžius. Vykstant žaidimui, šnipinėjimo meistrai paeiliui duodamomis užuominomis siekia padėti savo komandoms atskleisti slaptų agentų tapatybes.

Būkite atsargūs – nurodę priešininko komandos agento tapatybę, suteiksite savo priešininkams pranašumą. Taip pat atsiminkite, kad kiekviename žingsnyje jūsų tyko žudikas!

„Codenames“ stalo žaidimas į vakarėlių žaidimų žanrą, labai išradingai įtraukia savitą sprendimų priėmimo bei neapibrėžtumo ir pavojaus mechanizmus, kas daro šį stalo žaidimą labai savitą. Paprastos žaidimo taisyklės, daug bendravimo tarp žaidėjų ir gebėjimas suburti bet kokio dydžio komandas, „Codenames“ stalo žaidimą daro tikriausiai vienu iš geriausių pasirinkimų, renkantis vakarėlių stalo žaidimą.

Žaidėjų skaičius: 2-8 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 10 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 15-20 min.

Kalba: Anglų.

Pakuotės matmenys: ilgis - 7 cm, aukštis - 16 cm, storis - 2 cm.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!