"Colt Express" stalo žaidimas (EN)

32.00

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

Gražų, 1899 metų liepos 11 d. rytą, „Union Pacific“ ekspresas išvyko iš Folsomo miestelio Naujojoje Meksikoje. Traukinyje buvo 47 keleiviai. Traukinys ramiai stumėsi bėgiais į priekį, lenkdamas kaktusus, slėnius ir kalvas... staiga ant stogo pasigirsta šūviai ir žingsniai. Iki dantų ginkluoti plėšikai užgrobė traukinį ir begėdiškai plėšia dorus traukinio keleivius!

Ar pavyks plėšikams pagrobti lagaminą su „Gražiojo slėnio“ kasybos kompanijos savaitiniu pelnu, kurį saugo ištikimas įstatymo tarnas Maršalas Samuelis Fordas? Didžiausias grobis gali atitekti tik vienam. Kuris plėšikas taps neapsakomai turtingas?

„Colt Express” – stalo žaidime jūs tapsite vienu iš traukinį užpuolusių plėšikų. Kaip ir tikro plėšiko, jūsų tikslas yra kuo daugiau prisiplėšti ir tapti pačiu turtingiausiu plėšiku visuose laukiniuose vakaruose. Ha...! Tik nemanykite, kad jūsų gauja yra vieninga. Jūsų „kolegos“ tikrai nepraleis progos pykštelti į jus iš už kampo ir iškraustyti jūsų kišenes.

„Colt Express” stalo žaidimas puikiai tiks žaidėjams, kuriems patinka žaidimo metu daug bendrauti. Žaidimo taisyklės nesudėtingos, todėl sprendimus žaidimo eigoje galima priimti greitai. Net ir žaidžiant didesniam žaidėjų ratui, vienos partijos laikas lengvai telpa į 30-40 minučių intervalą.

Kad pabrėžti „Colt Express” stalo žaidimo atmosferą, žaidimo kūrėjai labai pasistengė ir sukonstravo tikrą traukinį, kuriame ir vyksta visas šio stalo žaidimo veiksmas.

Žaidėjų skaičius: 2-6 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 10 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 30-40 min.

Kalba: Anglų.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!