Dixit stalo žaidimas (EN)-Dixit-1Dixit stalo žaidimas (EN)-Dixit-2Dixit stalo žaidimas (EN)-Dixit-3Dixit stalo žaidimas (EN)-Dixit-4

"Dixit" stalo žaidimas (EN)

29.90
€31.55

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Dixit“ – tai stalo žaidimas, kuris leis jums fantazuoti ir kurti. Pagrindinis šio stalo žaidimo komponentas – tai 84 kortos. Kiekviena korta – tai nuostabus meno kūrinys, galintis turėti begalę prasmių. Žaidimo metu jums reikės pasitelkti savo vaizduotę. Iš daugybės prasmių, kurios laukia būti įvardintos, jūs kursite savas istorijas bei bandysite atspėti istorijas, kurias sukūrė kiti žaidėjai. Žaidimo tikslas – surinkti daugiausiai taškų. Žaidimo pradžioje, visi žaidėjai gauna po 6 kortas.

Kiekvienas žaidėjas savo ėjimo metu tampa pasakotoju ir likusiems žaidėjams apibūdina vieną iš turimų kortų, kurią užverstą padeda ant stalo, pasakydamas žodį ar sakinį. Kiti žaidėjai padeda labiausiai jų nuomone apibūdinimą atitinkančią savo kortą. Visos ant stalo žaidėjų padėtos kortos sumaišomos ir atverčiamos. Tuomet kiekvienas žaidėjas slaptai balsuoja už kortą, kuri jo manymu yra pasakotojo korta. Priklausomai nuo rezultatų, pasakotojas ir žaidėjai gauna arba negauna taškų.

„Dixit“ stalo žaidimas yra labai paprastas, o visos žaidimo taisyklės telpa į vieną puslapį. Paprastos taisyklės ir daug bendravimo užtikrins, kad netikėtai apsilankius svečiams ar draugams tikrai rasite kuom juos užimti ir kartu praleisite puikų laiką!

Žaidėjų skaičius: 3-6 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 8 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 30 min.

Kalba: Anglų.

Pakuotės matmenys: ilgis - 28 cm, aukštis - 28 cm, storis - 5 cm.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!