"Elysium" stalo žaidimas (EN)

25.00
€45.00

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

Kiekvienas pusdievis trokšta užsitarnauti Olimpo dievų malonę ir tapti legenda. Rinkite galingus artefaktus, pamaloninkite dievus ir pasitelkę dieviškas jų galias, patys kurkite savo legendas. Nedaugeliui yra lemta įžengti į Eliziejų – šlovingųjų ir drąsiųjų namus. Kuomet visos legendos bus papasakotos ir amžiams užrašytos, tik vienas pusdievis galės atsistoti šalia Dzeuso.

Atvėrę įspūdingą ir masyvią dėžę – rasime „Elysium” stalo žaidimą. „Elysium” stalo žaidime jūs turėsite rinkti herojų, įrankių, galių bei dievų kortas ir iš jų stengtis sukurti galingas kombinacijas. Sukūrus galingą kombinaciją, jūs užsitarnausite aukso (dievų pagalbos) ir pergalės taškų (dievų palankumo). Rinkdami kortas jūs kursite savo legendas. Kuo didesnė legenda, tuo didesnį dievų palankumą užsitarnausite.

„Elysium” stalo žaidimo tikslas – surinkti daugiausiai pergalės taškų. Pergalės taškai gaunami kuriant legendas. Žaidimo pabaigoje, žaidėjas turintis daugiausiai pergalės taškų, laimi žaidimą.

„Elysium” stalo žaidimo eiga trunka 5 Epochas, o kiekviena Epocha turi po 4 žingsnius:

1. Pabudimas. Tai epochos įžanga, kuomet visos Agoroje (vieta iš kurios žaidėjai traukia kortas) esančios senos kortos pakeičiamos naujomis.

2. Veiksmas. Žaidėjai eilės tvarka privalo traukti po vieną kortą iš Agoros arba paimti užduoties kortą iš Šventyklos. Visi žaidėjai, atsižvelgę į turimų bokštelių spalvas, kortas traukia po 4 kartus, o šio žingsnio pabaigoje, kiekvienas žaidėjas turi turėti po 3 kortas iš Agoros ir po 1 užduoties kortą iš Šventyklos. Tokiu atveju jei žaidėjas neturi teisės traukti kortos iš Agoros, kadangi neturi reikiamos spalvos bokštelių, jis traukia Piliečio kortą.

3. Legendų kūrimas. Šio žingsnio pradžioje kiekvienas žaidėjas gauna jo užduoties kortelėje nurodytą aukso ir pergalės taškų kiekį. Užduoties kortelėje taip pat nurodoma kiek kortų žaidėjas galės perkelti į Eliziejų. Žaidėjai kuria legendas perkeldami kortas į Eliziejų. Kuomet korta perkeliama, ji negali būti panaudoti kitai legendai kurti. Taip pat verta žinoti, kad dauguma kortų, žaidėjams perkėlus jas į Eliziejų, netenka savo magiškų galių.

4. Epochos pabaiga. Šiame žingsnyje ruošiamasi naujos Epochos pradžiai arba jei buvo sužais tos 5 Epochos – vyksta galutinis taškų skaičiavimas ir skelbiamas nugalėtojas.

„Elysium” – tai puikiai subalansuotas stalo žaidimas, įtraukiantis į savo pasaulį dideliu skaičiumi galimų strategijų.

Žaidėjų skaičius: 2-4 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 14 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 60 min.

Kalba: Anglų.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!