Isle of Skye: From Chieftain to King stalo žaidimas (EN)-Isle of Skye-1Isle of Skye: From Chieftain to King stalo žaidimas (EN)-Isle of Skye-2Isle of Skye: From Chieftain to King stalo žaidimas (EN)-Isle of Skye-3Isle of Skye: From Chieftain to King stalo žaidimas (EN)-Isle of Skye-4

"Isle of Skye: From Chieftain to King" stalo žaidimas (EN)

28.00
€29.95

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

Isle of Skye – tai nuostabiausia vieta pasaulyje. Smėlėti paplūdimiai, kalnai ir kalvos... šios salos kraštovaizdis užgniaužia kvapą kiekvienam. Šiame stalo žaidime jūs tapsite žymių klanų vadais ir stengsitės kuo daugiau išplėsti savo klano valdas. „Isle of Skye: From Chieftain to King” stalo žaidimas jau yra įvertintas žaidimų mėgėjų ir laimėjęs garbingą „Kennerspiel des Jahres 2016“ titulą.

„Isle of Skye: From Chieftain to King” stalo žaidimo tikslas – surinkti kuo daugiau pergalės taškų. Žaidimas susideda iš 6 raundų. Kiekvienas raundas susideda iš 6 žingsnių:

1. Pajamos. Šiame žingsnyje žaidėjai kaupia auksą. Kiekvienas žaidėjas gauna po 5 auksinius už savo pilį bei papildomų auksinių už įvairius pasiekimus žaidimo eigoje.

2. Kortelių traukimas. Šiame žingsnyje kiekvienas žaidėjas iš krepšio ištraukia po 3 korteles ir padeda jas prieš save ant stalo. Tuomet, viena iš ištrauktų kortelių, paslapčia pažymima kaip nereikalinga, o kitos dvi kortelės įvertinamos tam tikra verte. Kiek aukso bus verta kiekviena kortelė, nusprendžia pats žaidėjas. Kuomet visi žaidėjai atlieka savo veiksmus, žaidėjų pasirinkimai parodomi.

3. Kortelių išmetimas. Kortelės, kurias žaidėjai pažymėjo kaip nereikalingas yra grąžinamos į bendrą krepšį.

4. Kortelių pirkimas. Šiame žingsnyje kiekvienas žaidėjas, pagal laikrodžio rodyklę, turi galimybę nusipirkti po vieną kortelę iš bet kurio kito žaidėjo. Perkant norimą kortelę, už ją reikia sumokėti auksu. Žinoma, jei ant stalo nėra kortelių, kurios domintų žaidėją, jis kortelių gali ir nepirkti. Kuomet visi žaidėjai nusiperka norimas korteles arba praleidžia pirkimą, nenupirktos kortelės turi būti išpirktos pačių pardavėjų. Auksas už kortelių išpirkimą keliauja į bendrą aukso banką.

5. Kortelių rinkimas. Šiame žingsnyje visos naujai įsigytos kortelės pridedamos prie esamos teritorijos. Dėmesio! Renkamos kortelės turi derėti su jau esamomis. Nederančios kortelės privalo būti konfiskuojamos.

6. Taškų rinkimas. Šiame žingsnyje skaičiuojami raundo metu surinkti taškai. Žaidimo pabaigoje taškai sumuojami. Likęs auksas konvertuojamas į taškus, taip pat skiriami ir papildomi taškai.

„Isle of Skye: From Chieftain to King” stalo žaidimas – taip puikus pasirinkimas ieškant žaidimo visai šeimai. Dėl lengvų ir greitai suprantamų taisyklių, šiuo stalo žaidimu galės mėgautis žaidėjai nuo mažiausio iki didžiausio.

Žaidėjų skaičius: 2-5 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 8 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 30-50 min.

Kalba: Anglų.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!