Kingdom Builder stalo žaidimas (EN)-Kingdom Builder-1Kingdom Builder stalo žaidimas (EN)-Kingdom Builder-2Kingdom Builder stalo žaidimas (EN)-Kingdom Builder-3Kingdom Builder stalo žaidimas (EN)-Kingdom Builder-4

"Kingdom Builder" stalo žaidimas (EN)

32.98
€33.75

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Kingdom Builder” – vieniems lemta statyti namus, kitiems lemta statyti karalystes. Tikras valdovas, privalo visuomet elgtis išmintingai ir apskaičiuoti kiekvieną žingsnį, kadangi valdovas yra atsakingas už savo žmones. „Kingdom Builder” – tai teritorijos kontrolės žanro stalo žaidimas, pelnęs 2012 „Spiel des Jahres“ apdovanojimą. Šio stalo žaidimo taisyklės nėra sunkios ir jas lengva perprasti, o dėl aštuonių surenkamų žaidimo lentos modulių, žaidimas kiekvieną kartą atrodo skirtingas.

„Kingdom Builder” stalo žaidimo tikslas – sukaupti kuo daugiau aukso savo karalystei. Prieš pradedant žaidimą, žaidėjai iš aštuonių surenkamų žaidimo lentos modulių išsirenka keturis ir juos sujungia į vieną žaidimo lentą. Ši žaidimo savybė leidžia kiekvieną kartą žaisti vis naują žaidimą. Žaidimo lenta suskirstyta į šešiakampius. Kiekvienas šešiakampis vaizduoja skirtingus žemės paviršius (lygumas, kalnus, miškus, dykumas ir t.t.).

Žaidimui prasidėjus, kiekvienas žaidėjas išsirenka Statytojo kortas. Šios Statytojo kortos nurodo kokiais būdais galėsite uždirbti auksą žaidimo eigoje. Pavyzdžiui Žvejo (Fisherman) korta leis uždirbti auksą, statant statinius šalia vandens, o štai Atsiskyrėlių (Hermits) korta, skatins statyti atskirus statinius, kadangi už kiekvieną atskirą statinį bus galima gauti aukso.

„Kingdom Builder” – tai stalo žaidimas kurį lengva išmokti, todėl net pradedantieji stalo žaidimų mėgėjai galės greitai įsijausti į žaidimą ir pagauti jo subtilybes. Žaidimo eiga ir žaidėjų ėjimai vyksta greitai, todėl nuobodžiauti tikrai neteks. Statykite karalystes, kurios klestės per amžius!

Žaidėjų skaičius: 2-4 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 8 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 45 min.

Kalba: Anglų.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!