"Lords of Waterdeep" stalo žaidimas (EN)

41.75

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Lords of Waterdeep“ – tai strateginis stalo žaidimas, kuriame jūs būsite galingi Waterdeep miesto Lordai. Siekdami didinti savo įtaką mieste, jūs per savo agentus samdysite įvairius nuotykių ieškotojus, kurie vykdys jūsų paskirtas užduotis. Valdžia yra viskas, todėl jei Waterdeep miesto nepavyks kontroliuoti derybomis ar apgaule, viską išspręs jėga!

Žaidimo tikslas – per 8 žaidimo raundus surinkti kuo daugiau pergalės taškų. Žaidimo pradžioje visi žaidėjai gauna savo Lordų korteles, kuriose nurodytos Lordams skirtos misijos. Šių kortelių kitiems žaidėjams nerodyti negalima. Kiekvieną ėjimą žaidėjai išdėsto savo agentus įvairiuose Waterdeep miesto pastatuose. Dauguma pastatų mieste gali būti užimti tik vieno agento, todėl gerai apgalvokite kiekvieną savo ėjimą. Kiekvienas pastatas leidžia žaidėjams atlikti skirtingus veiksmus: samdyti nuotykių ieškotojų, gauti aukso, gauti misijos ar intrigos kortas, statyti naują pastatą ir kt. Savo ėjimo metu žaidėjai gali įvykdyti misiją, jei tokią turi. Tam, kad įvykdyti misiją, reikia išpildyti reikalavimus nurodytus misijos kortelėje. Įvykdžius misiją, žaidėjai gauna apdovanojimus ir pergalės taškus. Žaidimas baigiasi po 8 raundų. Tuomet visi žaidėjai atverčia savo Lordų korteles ir priklausomai nuo to kokios užduotys nurodytos kortelėse, kiekvienas žaidėjas gauna atitinkamą kiekį pergalės taškų.

Lords of Waterdeep stalo žaidimas puikiai tinka pradedantiesiems ar truputi pažengusiems žaidėjams. Šiame stalo žaidime labai išradingai susipina strategijos, intrigos ir paslapties elementai, todėl puikūs įspūdžiai yra tiesiog garantuoti.

Žaidėjų skaičius: 2-5 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 12 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 60-120 min.

Kalba: Anglų.

Pakuotės matmenys: ilgis - 28 cm, aukštis - 36 cm, storis - 7,5 cm.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!