Pandemic stalo žaidimas (EN)-Pandemic-1Pandemic stalo žaidimas (EN)-Pandemic-2Pandemic stalo žaidimas (EN)-Pandemic-3Pandemic stalo žaidimas (EN)-Pandemic-4

"Pandemic" stalo žaidimas (EN)

29.00
€45.65

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

Ar esate tie kurie gali išgelbėti žmoniją? Pačios baisiausios užkrečiamos ligos plinta visame pasaulyje! Jūs esate užkrečiamų ligų centro darbuotojai ir kartu su kolegomis bandote užkirsti kelią mirtinų ligų epidemijoms. Bandydami suvaldyti mirtinų ligų protrūkius, jūs keliausite po visą pasaulį, statysite tyrimų laboratorijas, atlikinėsite įvairius eksperimentus ir bandysite išrasti vakciną. Ligos plinta žaibiškai, todėl tik dirbdami komandoje pajėgsite laiku užgesinti ligų židinius. Priešingu atveju – laiko išrasti vakciną nebeliks ir visas pasaulis žus!

„Pandemic” – tai vienas geriausių kooperacinių stalo žaidimų. Šiame žaidime svarbus planavimas bei žaidėjų veiksmų kooperavimas. „Pandemic” stalo žaidimo tikslas – išrasti vakcinas nuo kiekvienos ligos ir taip išgelbėti pasaulį nuo mirtinų ligų antplūdžio.

Žaidimo pradžioje sumaišomos 5 žaidimo rolių kortelės ir žaidėjai išsitraukia po vieną kortelę su nurodyta role. Kiekvienoje rolės kortelėje aprašyta kokius sugebėjimus žaidimo metu turės žaidėjas. Žaidimo lentoje yra pavaizduoti pagrindiniai pasaulio miestai, o Atlantos mieste pastatoma pirmoji tyrimų stotis. Visi žaidėjai savo ėjimus turės pradėti būtent iš Atlantos miesto.

Kiekvieno ėjimo metu žaidėjas gali atlikti iki 4 veiksmų. Atlikdamas kiekvieną iš savo 4 veiksmų žaidėjas gali rinktis ką daryti: keliauti į šali esantį miestą, pasirinkti skrydį į kitą miestą, statyti tyrimų stotį, skristi iš vienos tyrimų stoties į kitą, išgydyti ligą, išrasti vakciną, pasidalinti žiniomis su kitu žaidėju arba praleisti ėjimą. Atlikęs savo 4 veiksmus, žaidėjas dar traukia 2 papildomas korteles iš žaidėjų kortelių kaladės. Žaidėjų kortelių kaladėje rasite visas veiksmų galimybes, tačiau atsargiai! Iš tos pačios kaladės, kartais teks paimti ir ypatingą Epidemijos kortelę, kuri įžiebs naujas epidemijas. Laiku nesuvaldžius situacijos, ligos gali pradėti plisti nevaldomai, todėl nuobodu tikrai nebus.

„Pandemic” – tai vienas įdomesnių strateginių-kooperacinių stalo žaidimų, kuriame kiekvienas žaidėjas atlieka unikalų vaidmenį. Šiame stalo žaidime yra labai svarbu tinkamai suplanuoti strategiją, kad maksimaliai būtų išnaudotos visų specialistų ypatingos savybės. Viena svarbiausių šio stalo žaidimo ypatybių yra ta, kad ligoms išplitus nekontroliuojamai pralaimi visi žaidėjai, o laiku išradus vakcinas – visi žaidėjai laimi!

Žaidėjų skaičius: 2-4 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 10 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 60 min.

Kalba: Anglų.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!