"Rent a Hero" stalo žaidimas (EN)

11.85
€19.85

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Rent a Hero” – tai blefavimo stalo žaidimas, kuriame jums reikės ne tik suklaidinti savo priešininkus, bet ir perprasti jų planus. Norėdami laimėti šį stalo žaidimą, savo priešininkus turėsite stebėti labai atidžiai, turėsite pasikliauti savo nuojauta ir žinoma, turėsite pasinaudoti savo herojų nepaprastomis galiomis!

Jūsų tikslas – kuo greičiau surinkti 6 skirtingų herojų komandą. Visos stalo žaidimo kortos yra sunumeruotos nuo 1 iki 7 ir kiekvienas numeris priklauso vienam herojui. Žaidimo metu, savo ėjimo sulaukęs žaidėjas, laikydamasis instrukcijų kortelėje parašytų nurodymų (pvz. „žaisti tik nelyginį numerį turinčiomis kortomis“), pasiunčia vieną užverstą herojaus kortą šalia esančiam žaidėjui. Žaidėjas, gavęs kortą gali pasirinkti ją pasilaikyti arba persiųsti sekančiam žaidėjui. Kuomet kuris nors žaidėjas surenka 6 skirtingų herojų kortas – jis iškarto laimi žaidimą.

Žaidėjų skaičius: 3-5 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 8 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 20-30 min.

Kalba: Anglų.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!