"Sea of Clouds" stalo žaidimas (EN)

27.95

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Sea of Clouds” – tai paslaptingas ir fantastinis debesyse buriuojančių piratų pasaulis. Šiame stalo žaidime tapsite skraidančio piratų laivo kapitonais. Kaip ir kiekvienas laivo kapitonas, turėsite samdyti savo įgulą, puldinėsite laivus ir rinksite lobius bei svarbiausia – rūpinsitės romo atsargomis.

„Sea of Clouds” stalo žaidimo tikslas – surinkti kuo daugiau pergalės taškų, o žaidėjas, kuris užbaigus oro keliones taškų turės daugiausia, bus skelbiamas žaidimo nugalėtoju.

„Sea of Clouds” – tai stalo žaidimas kurį lengva išmokti žaisti. Net ir mažesni žaidėjai gali sėsti ir žaisti be didelių sunkumų. Pats stalo žaidimas ganėtinai dinamiškas ir viena žaidimo partija aprastai telpa į dėžutėje nurodytą trukmę 45 minutes. Taigi, užsirišame savo piratų raiščius ir pirmyn į laivą!

Žaidėjų skaičius: 2-4 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 10 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 45 min.

Kalba: Anglų.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!