Small World stalo žaidimas (EN)-SMALL WORLD-1Small World stalo žaidimas (EN)-SMALL WORLD-2Small World stalo žaidimas (EN)-SMALL WORLD-3Small World stalo žaidimas (EN)-SMALL WORLD-4

"Small World" stalo žaidimas (EN)

45.00
€45.95

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Small World” – tai pernelyg mažas ir ankštas pasaulis, kad jame tilptų visos rasės. Elfai, gnomai, orkai, burtininkai, nykštukai ir daugybė kitų mistinių būtybių, stengsis užkariauti aplinkinius regionus ir išplėsti savo valdas. Silpnesnėms rasėms ateina metas atsitraukti ir užleisti vietą stipresnėms.

Žaidimo tikslas – surinkti kuo daugiau pergalės taškų. Kiekvienas žaidėjas žaidime atstovauja tam tikrai rasei. Rasės, naudodamos tik joms būdingas savybes, stengiasi išplėsti savo valdas, stato miestus ir kovoja su kitomis rasėmis. Regiono puolimui visuomet reikės turėti nors du savo karius ir papildomai tiek, kiek karių puolamoje teritorijoje turi priešininkas. Taškai yra gaunami už tai, kiek regionų po savo atakų žaidėjas valdo.

Tačiau tikrasis raktas į pergalę „Small World” žaidime – yra žinojimas, kada pasmerkti savo rasę nuosmukiui ir padėti pakilti naujai rasei. Bet kuriuo žaidimo metu žaidėjai gali atsisakyti turimos rasės ir jos armijos bei pasirinkti naują rasę!

„Small World” stalo žaidimas pasižymi didžiule veiksmų įvairove, kas leidžia apgalvoti ir suplanuoti daugybę galimų pergalės variantų. Tuo pačiu metu, žaidimo taisyklės yra labai paprastos, todėl šį stalo žaidimą galima žaisti bet kokioje kompanijoje.

Žaidėjų skaičius: 2-5 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 8 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 40-80 min.

Kalba: Anglų.

Pakuotės matmenys: ilgis - 29,5 cm, aukštis - 29,5 cm, storis - 7,5 cm.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!