"Splendor" stalo žaidimas (EN)

32.00

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Splendor“ – tai stalo žaidimas, kuriame jūs būsite Renesanso laikmečio pirkliais. Jūs sieksite tapti pačiais garsiausiais ir turtingiausiais pirkliais visame regione. Šiam tikslui pasiekti, jums reikės pirkti brangakmenių kasyklas, transportavimo priemones bei atidarinėti parduotuves. Jei būsite pakankamai garsus ir turtingas, gali būti, kad jus aplankys koks nors didikas. Žinoma po tokio apsilankymo jūsų prestižas dar labiau išaugs!

„Splendor“ stalo žaidimo tikslas – tapti pačiu garsiausiu pirkliu ir pirmam surinkti 15 prestižo taškų. Žaidimo metu, kiekvienas žaidėjas, atėjus jo ėjimui, gali daryti vieną iš šių žingsnių:

1. Rinkti brangakmenius. Žaidėjas gali pasirinkti 3 skirtingų spalvų brangakmenius arba 2 tos pačios spalvos brangakmenius. Skaičiuokite atidžiai, kadangi ėjimo pabaigoje savo rankose galite turėti 10 brangakmenių. Jei turėsite daugiau – perteklius bus konfiskuotas!

2. Rezervuoti statybos kortą. Tam, kad nusipirkti savo kortą vėliau, arba tam kad jos nenusipirktų jūsų varžovai, galite rezervuoti bet kurią atverstą arba tik viršutinę užverstą kortą. Rezervuodami kortą, taip pat gausite ir aukso, kurį galėsite panaudoti kaip bet kurios spalvos brangakmenį.

3. Nusipirkti statybos kortą. Jūs galite nusipirkti bet kurią iš 12 atverstų kortų arba ankščiau rezervuotą kortą. Kiekviena statybos korta turi kainą nurodytą brangakmeniais.

Taigi, visumoje šio stalo žaidimo taisyklės nėra sudėtingos. Prestižo taškus galima gauti 2 būdais. Visų pirma, prestižo taškus duoda nusipirktos statybos kortos. Keletas pirmo lygio kortų yra vertos 1 prestižo taško, visos antro lygio kortos duoda nuo 1 iki 3 prestižo taškų, o trečio lygio kortos, vertos 3-5 prestižo taškų.

Kitas būdas gauti prestižo taškų yra užsitarnauti kilmingojo titulą. Užbaigus savo ėjimą reikėtų patikrinti ar turimos kortos atitinka reikalavimus keliamus kokiam nors kilmingojo titului gauti. Kiekvienas kilmingojo titulas yra vertas 3 prestižo taškų.

„Splendor“ stalo žaidimo taisyklės yra nesudėtingos, kas leidžia net stalo žaidimų patirtis neturintiems žaidėjams, iš karto įsilieti į žaidimo eigą.

Žaidėjų skaičius: 2-4 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 10 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 30 min.

Kalba: Anglų.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!