T. I. M. E Stories stalo žaidimas (EN)-T. I. M. E Stories-1T. I. M. E Stories stalo žaidimas (EN)-T. I. M. E Stories-2T. I. M. E Stories stalo žaidimas (EN)-T. I. M. E Stories-3T. I. M. E Stories stalo žaidimas (EN)-T. I. M. E Stories-4

"T. I. M. E Stories" stalo žaidimas (EN)

39.99
€44.85

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

Žmonės išmoko valdyti laiką. Tačiau atsiradusios laiko klaidos ir paradoksai, kelia grėsmę visai Visatai. Jūs – Laiko Agentai. Todėl būsite siunčiami į įvairiausias mūsų pasaulio realybes tam, kad apgintumėte žmoniją nuo jos pačios.

„T.I.M.E Stories” – tai gilų scenarijų turintis, mokslinės fantastikos motyvais paremtas, stalo žaidimas, skirtas 2-4 žaidėjams. Žaidimo metu jums ir jūsų komandos nariams reikės kartu įvykdyti tam tikrą misiją. Kiekviena misija jūs su komanda nukels į tam tikrą laikotarpį laiko tekmėje. Kiekvienas jūsų komandos narys, nukeliavęs laiku, užims vietinio gyventojo kūną, kartu prisiimdamas ir jo stipriausias bei silpniausias savybes. Laiko tėkmėje negali būti klaidų, todėl nepavykus įvykdyti misijos, jūs grįšite atgal į būstinę ir bandysite misiją įvykdyti iš naujo. Vėl ir vėl…

„T.I.M.E Stories” stalo žaidimo tikslas – įvykdyti gautą misiją, atliekant kuo mažiau bandymų. Žaidimo pradžioje, visi žaidėjai yra savo būstinėje ir išklauso būsimos misijos aprašymą. Visų žaidėjų tikslas yra įvykdyti gautą misiją kaip galima greičiau. Judėjimui laike ir įvairiems veiksmams atlikti, žaidėjai naudos Laiko Vienetus. Laiko Vienetų kiekis žaidime priklausys nuo žaidimo scenarijaus ir žaidėjų skaičiaus prie stalo. Kuomet išnaudojami visi Laiko vienetai, žaidėjai yra sukviečiami atgal į savo bazę ir misija pradedama iš naujo. Kiekvienas toks bandymas įvykdyti misiją vadinamas „bėgimu“. Taigi, jūsų tikslas yra įvykdyti tobulą bėgimą ir išsprendus visas užduotis bei įveikus visas scenarijaus kliūtis, įvykdyti savo misiją.

„T.I.M.E Stories” stalo žaidimo bazinį rinkinį sudaro pagrindinis žaidimo komplektas, kuris leis žaisti visus galimus žaidimo scenarijus ir vienas žaidimo scenarijus – „Bepročių namai“, kurį galėsite pradėti žaisti nieko nelaukdami. Specialios konstrukcijos stalo žaidimo įdėklas leis išsaugoti žaidimą bet kurioje jos stadijoje ir tęsti jį vėliau.

Žaidėjų skaičius: 2-4 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 12 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 90 min.

Kalba: Anglų.

Pakuotės matmenys: ilgis - 30 cm, aukštis - 30 cm, storis - 7,5 cm.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!