Ticket to Ride stalo žaidimas (EN)-Ticket to Ride-1Ticket to Ride stalo žaidimas (EN)-Ticket to Ride-2Ticket to Ride stalo žaidimas (EN)-Ticket to Ride-3Ticket to Ride stalo žaidimas (EN)-Ticket to Ride-4

"Ticket to Ride" stalo žaidimas (EN)

39.90
€44.95

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Ticket to Ride“ – tai neužmirštamas nuotykis kurį patirsite keliaudami traukiniu po visa Šiaurės Ameriką. Šis stalo žaidimas pasaulį pamatė 2004 metais ir iš karto laimėjo prestižinį, žaidimų Oskaru vadinamą, „Spiel des Jahres“ metų žaidimo apdovanojimą. Žaidimo metu jūs pasinersite į geležinkelių tiesimo procesą ir naudodami spalvotas vagonėlių korteles kursite savo geležinkelių tinklą bei stengsitės įvykdyti pasirinktas misijas.

Žaidimo tikslas - surinkti kuo daugiau pergalės taškų. Žaidimo metu, jūs turėsite sujungti savo geležinkeliu kelis miestus ir taip stengtis pelnyti kuo daugiau taškų. Žaidimo pradžioje jūs gausite specialias vagonų korteles, kuriomis galėsite mokėti už savo geležinkelio nutiesimą nuo vieno miesto iki kito. Kuo ilgesnis nutiestas geležinkelis – tuo daugiau taškų bus suteikiama. Papildomi taškai taip suteikiami ir už specialių geležinkelio maršrutų nutiesimą.

„Ticket to Ride“ - turi viską, ką privalo turėti geras stalo žaidimas: paprastas, greitai išmokstamas bei dar greičiau paaiškinamas taisykles, nenutrūkstamą bendravimą tarp žaidėjų ir pašėlusį tempą. Šį stalo žaidimą galima žaisti net su tais draugais ar šeimos nariais, kurie prieš tai nėra žaidę jokio kito stalo žaidimo bei būti garantuotam, kad visi žaidėjai iškarto supras pagrindines taisykles. Taigi, lipame į traukinį ir pradedame neužmirštamą kelionę!

Žaidėjų skaičius: 2-5 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 8 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 30-60 min.

Kalba: Anglų.

Pakuotės matmenys: ilgis - 30 cm, aukštis - 30 cm, storis - 7,5 cm.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!