"Watson & Holmes" stalo žaidimas (EN)

25.99
€44.85

Prekės pristatymo kaina: €2

Ši prekė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta iki Jūsų namų durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų prekės pristatymo laiką.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

Jei Jums ši prekė nepatiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje, per 30 dienų, be jokių ilgų procedūrų, galėsite grąžinti šią prekę arba pakeisti į kitą.

Aprašymas

„Watson & Holmes“ – pasiruoškite pasinerti į tamsiausias paslaptis ir vadovaudamiesi dedukcine logika, padėkite įžymiausiam visų laikų detektyvui, išspręsti pačias keisčiausias nusikaltimų bylas. Pasinėrę į Viktorijos laikų Londoną, jūs turėsite aplankyti nusikaltimų vietas ir sekdami nusikaltimo pėdsakais, artėsite prie tiesos.

„Watson & Holmes“ stalo žaidimo tikslas – pasinėrus į Viktorijos laikų pasaulyje nupasakotą nusikaltimą, aplankyti reikiamas vietas, surasti įkalčius ir pirma visų kitų žaidėjų, išspręsti bylą. Pergalė atiteks tik tam žaidėjui, kuris sugebės geriausiai pasinaudoti Šerloko Holmso pamėgtu ir sėkmingai naudotu dedukcinės logikos metodu.

Žaidimo pradžioje garsiai įvardinamas nusikaltimas bei klausimai į kuriuos žaidėjai privalo atsakyti. Tuomet žaidėjai turi aplankyti įtartinas vietas, kuriuose gali surasti įkalčių. Kiekviena vieta, vienu metu, gali būti prieinama tik vienam žaidėjui. Kuomet visi žaidėjai atsiduria savo pasirinktose įtartinose vietose, jie paima kortelę ir paslapčia perskaito informaciją, susijusią su rastu įkalčiu. Tuomet kortelė grąžinama į vietą, kad kiti žaidėjai taip pat galėtų rasti įkaltį ir perskaityti informaciją.

Tokie žaidėjų veiksmai kartojami kiekvieno ėjimo metu iki to momento, kuomet kažkuris žaidėjas mano, kad turi visus atsakymus. Tuomet jis turi keliauti adresu Baker Street 221B ir pasidalinti savo spendimais su pačiu Šerloku Holmsu. Jei atsakymai teisingi – žaidėjas laimi žaidimą. Jei žaidėjo atsakymas neteisingas – žaidėjas iškrenta ir žaidimas tęsiamas, kol paaiškėja teisingas atsakymas, kadangi nei vienas nusikaltimas neturi likti neatskleistas!

Žaidėjų skaičius: 2-7 žaidėjai.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 12 metų.

Vidutinė žaidimo trukmė: 45-75 min.

Kalba: Anglų.

Pakuotės matmenys: ilgis - 23 cm, aukštis - 31 cm, storis - 6,5 cm.

Dėmesio: žaidime yra smulkių detalių, netinka vaikams iki 3 metų amžiaus!